HAKKIMIZDA

2012 yılından "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan bikombine.com , geçen 9 yıllık süreçte Türkiye’nin, en çok satış yapan tekstil firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren şirketimiz birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Bikombine Tekstil, e ticaret pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasada üst noktalara taşımayı başarmıştır. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarını sürdürmüştür. Söz konusu pazar içerisinde yine birçok kurumsal firma ile dolaylı olarak üretim yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz
Kaliteli ve sağlıklı triko giymenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bikombine Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider e ticaret ve tekstil üreticisiyiz.